» О нас. Страница. О нас. Страница. | Sagrado

О нас. Страница.

     Компанія «SAGRADO» – це організація, що постійно розвивається, метою якої є створення якісного, натурального та унікального у своєму роді продукту в спектрі декоративно-оздоблювальних матеріалів для стін. Основною нашою діяльністю є виробництво та реалізація виробів з гіпсу, а саме гіпсові 3Д панелі та декоративна гіпсова плитка під цеглу та камінь.

 Вся наша продукція, що виробляється, будь то стінові 3д панелі або гіпсова плитка виготовляється за інноваційною, італійською технологією, з використанням тільки високоякісного формувального гіпсу (марка Г-10 Knauf) і проходить технологічно правильний процес висихання в сушильних камерах. Величезний досвід роботи та застосування відповідного технологічного розпорядку дозволяє нам виготовляти продукт, (гіпсова 3Д панель ціна — якість) з правильною геометрією. Форми для гіпсових 3д панелей повинні бути високої якості, це поліуретанові та силіконові форми, але не пластикові. Так як з пластикових форм виходять панелі з порушеною геометрією, а це суттєво впливає на їхнє якісне виконання. Виробництво гіпсових 3д панелей та будь-яких гіпсових виробів, від компанії «SAGRADO», категорично виключає використання дешевого гіпсу, всіляких домішок, пластифікаторів, клею та багатьох інших шкідливих речовин, що здешевлюють собівартість даного продукту, що не дотримуються багатьох недобросовісних виробників гіпс. Декоративні панелі ціна яких явно нижча від середньоринкової вартості, тягне за собою і відповідну якість. На жаль, не професіоналу дуже важко побачити всі недоліки неякісного виробництва стінових панелей в їх стані до монтажу. А ось під час або вже після їх встановлення, все здешевлення виробництва гіпсових 3д панелей дають про себе знати, і видно на обличчя, що тягне за собою додаткові, а іноді й суттєві витрати для виправлення таких недоліків.

* Рекомендація: Для того, щоб не переплатити зрештою в 2 рази більше, будьте уважні, купуючи дешеві гіпсові 3д панелі в Україні, кидаючись на їхню занижену вартість!

Дізнатися докладнішу інформацію та отримати кваліфіковану консультацію Вам допоможуть наші менеджери. А також завдяки нашому сайту з функцією «купити» ви зможете замовити гіпсові панелі у Києві від виробника або купити декоративну гіпсову плитку в інтернет-магазині онлайн 24/7.