» Главная. Текст после преимуществ. Главная. Текст после преимуществ. | Sagrado

Главная. Текст после преимуществ.

Якісні 3D панелі з гіпсу для внутрішнього оздоблення стін від компанії SAGRADO, мають безліч переваг перед іншими матеріалами. Вони 100% екологічно чисті, а тому їх з упевненістю можна використовувати в дитячих кімнатах, школах, в салонах краси і навіть у лікарнях, не кажучи вже про інші приміщення, офіси, концертні зали, готелі та інші житлові та комерційні приміщення.

Завдяки своїй унікальній структурі та 3D рельєфу, настінні панелі з гіпсу мають високі звукоізоляційні властивості (звукоізоляцію), а також відмінно зберігають температуру всередині приміщення, що дозволяє їх використовувати як додаткову, природну теплоізоляцію.

Негорючі та вогнетривкі стінові панелі відносяться до групи горючості «НГ». У такому випадку, гіпсову плитку, 3д панелі або гіпсову декоративну цеглу, можна використовувати не тільки в обробці стін, але і камінів, робочих зон кухонь, при цьому, зовсім не турбуючись про свою безпеку.

Термін служби таких панелей та декоративної цегли понад 50 років, а у разі механічного пошкодження, ви з легкістю зможете самостійно відновити пошкоджену ділянку, при цьому повернувши їй колишню красу.

Особливістю, в яку важко повірити, це те, що гіпс вміє дихати. Дивовижні властивості гіпсу в тому, що коли в приміщенні є підвищена вологість, він її поглинає, і віддає, коли стає надмірно сухо. Таким чином, контролюючи мікроклімат у вашому приміщенні та постійно підтримуючи його на певному рівні. Також гіпс має унікальні властивості захисту від радіоактивних частинок.

Показать текст