» Главная. Текст после категорий. Главная. Текст после категорий. | Sagrado

Главная. Текст после категорий.

    На сьогоднішній день, ринок будівельних матеріалів, що використовуються для обробки внутрішніх стін, багатий своєю різноманітністю та безліччю пропозицій. Це і всім шпалери, що давно вже приїлися, до яких з кожним днем зникає інтерес, а їх ціна часом перевищує всі очікування. Просте фарбування стін, яке коштує не дешево, але не дає бажаного результату та почуття розкішного стилю. Різного роду декоративні штукатурки виглядають непогано, але часто не мають яскраво вираженого тривимірного ефекту. У всьому цьому потрібно враховувати красу та практичність, сучасні тенденції та довговічність, а також немало важливо приділити увагу екологічному походженню матеріалу, що дуже складно підібрати та поєднати воєдино.

 Дизайнери та архітектори, що проектують інтер’єри для своїх замовників, замислюються про такі речі набагато частіше, ніж ми з вами. Тому що їм доводиться стикатися з ситуацією, коли з погляду дизайну все начебто ідеально, але немає поєднання всіх вищесказаних вимог і нюансів у матеріалі, який зміг би виділити, підкреслити, видозмінити дизайн, ніби повномасштабний чи освіжаючий ремонт.

І саме тут гіпсові панелі 3Д або декоративна гіпсова плитка (цегла) стають інструментом для цих змін в ідеальному поєднанні цих вимог. Ці яскраві елементи простих, а іноді і не стандартних геометричних форм стануть акцентом в інтер’єрі і перетворять його на шедевр. людей, 3Д гіпсові панелі від компанії «SAGRADO» стануть Вашим оптимальним вибором.